• +48 570 544 400
  • OBOZY@BORSUKCAMPS.PL

OBOZY WINDSURFINGOWE, KITESURFINGOWE I SURFINGOWE DLA DOROSŁYCH

Strona w przygotowaniu.

OBOZY WINDSURFINGOWE

Obóz windsurfingowy to doskonała propozycja dla każdego, kto pragnie choć trochę ruchu i lubi wodę. Na naszych siedmiodniowych turnusach nad Zatoką Pucką na Płw. Helskim nauczymy konkretnych umiejętności pływania na desce z żaglem. Ponadto każdy zakosztuje też wielu innych sportów wodnych jak i lądowych. Gwarantujemy efektywnie spędzony czas w iście surferskim klimacie!

OBOZY WINDSURFINGOWE
OBOZY KITESURFINGOWE
OBOZY KITESURFINGOWE

Kitesurfing dostarcza dużo więcej wrażeń niż windsurfing – jest bardziej dynamiczny, wymaga za to więcej koncentracji i wysiłku, jednak jego nauka jest o wiele szybsza. Dla każdego, kto lubi sportowe wyzwania, waży więcej niż 35 kg i ma 10 lat i więcej nasze obozy kitesurfingowe na Płw. Helskim to doskonały wybór. Gwarantujemy konkretne umiejętności i sporo adrenaliny z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa!

PRO CAMP

PRO CAMP to obóz kitesurfingowy dla dzieci i młodzieży pływającej na kite, która umie już samodzielnie obchodzić się z latawcem i potrafi swobodnie ostrzyć oraz robić zwroty w obie strony. W programie kurs kitesurfingu z nauką skoków, backrolli i wielu innych freestyle'owych ewolucji w zależności od postępów kursanta oraz jego celów. Dodatkowo specjalne edycje PRO CAMP z Victorem, czyli kurs freestyle’u pod okiem Victora Borsuka 7-krotnego Mistrza Polski w kitesurfingu!

PRO CAMP
OBÓZ SURFINGOWY SURF & SKATE
OBÓZ SURFINGOWY SURF & SKATE

SURF&SKATE to obóz surfingowy dla dzieci i młodzieży, którego celem jest nauczenie najstarszego, niewątpliwie najtrudniejszego do opanowania, ale i najbardziej kultowego sportu wodnego jakim jest surfing. Wbrew pozorom Morze Bałtyckie pozwala na stawianie pierwszych kroków, czy doskonalenie nabytych już umiejętności. W naszym programie mamy jednak alternatywę na dni bez fali – trening na sucho na deskorolkach typu surf skate, na których jazda to surfowanie po lądzie.

Tylko u nas posurfujesz na specjalnej, zadaszonej konstrukcji suchej fali!

SURF CAMP W PORTUGALII

NOWOŚĆ! W tym roku proponujemy wyjazd na pierwszy obóz surfingowy za granicą w jednym z najpiękniejszych zakątków Europy i najlepszych spotów do nauki surfingu na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego koło Lizbony w Portugalii. Posiadając kilkunastoletnie już doświadczenie w organizacji wyjazdów zagranicznych, sześcioletnie w organizacji sportowych obozów Borsuk CAMPS oraz bardzo dobrą znajomość lokalizacji, po prostu nie mogliśmy nie rozszerzyć naszej oferty o najprawdziwsze surf campy. Aloha!

SURF CAMP W PORTUGALII