Obozy

OBOZY WINDSURFINGOWE

Obóz windsurfingowy to doskonała propozycja dla każdego, kto pragnie choć trochę ruchu i lubi wodę. Na naszych siedmiodniowych turnusach nad Zatoką Pucką na Płw. Helskim nauczymy konkretnych umiejętności pływania na desce z żaglem. Ponadto każdy zakosztuje też wielu innych sportów wodnych jak i lądowych. Gwarantujemy efektywnie spędzony czas w iście surferskim klimacie!

OBOZY WINDSURFINGOWE
OBOZY KITESURFINGOWE
OBOZY KITESURFINGOWE

Kitesurfing dostarcza dużo więcej wrażeń niż windsurfing – jest bardziej dynamiczny, wymaga za to więcej koncentracji i wysiłku, jednak jego nauka jest o wiele szybsza. Dla każdego, kto lubi sportowe wyzwania, waży więcej niż 35 kg i ma 10 lat i więcej nasze obozy kitesurfingowe na Płw. Helskim to doskonały wybór. Gwarantujemy konkretne umiejętności i sporo adrenaliny z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa!

PRO CAMP KITE

PRO CAMP to obóz kitesurfingowy dla dzieci i młodzieży pływającej na kite, która umie już samodzielnie obchodzić się z latawcem i potrafi swobodnie ostrzyć oraz robić zwroty w obie strony. W programie kurs kitesurfingu z nauką skoków, backrolli i wielu innych freestyle'owych ewolucji w zależności od postępów kursanta oraz jego celów. 

PRO CAMP KITE
OBÓZ SURFINGOWY SURF & SKATE
OBÓZ SURFINGOWY SURF & SKATE

SURF&SKATE to obóz surfingowy dla dzieci i młodzieży, którego celem jest nauczenie najstarszego, niewątpliwie najtrudniejszego do opanowania, ale i najbardziej kultowego sportu wodnego jakim jest surfing. Wbrew pozorom Morze Bałtyckie pozwala na stawianie pierwszych kroków, czy doskonalenie nabytych już umiejętności. W naszym programie mamy jednak alternatywę na dni bez fali – trening na sucho na deskorolkach typu surf skate, na których jazda to surfowanie po lądzie.

Tylko u nas posurfujesz na specjalnej, zadaszonej konstrukcji suchej fali!

PRO CAMP WIND

Pro camp jest dla wszystkich,  którzy deski szkoleniowe zamienili na bezmieczowe. Zarówno dla tych co mają trudności  w osiągnięciu/utrzymaniu ślizgu, startowaniu z wody jak i dla tych co chcą doszlifować rufę w ślizgu a może skoczyć  frontloopa i spocka. Do dyspozycji wysokiej klasy sprzęt rrd z rocznikow 2020-2022 deski od 100L do 155L wyporności. Pędniki otaklowane na masztach z 80% zawartością węgla. 

PRO CAMP WIND